Kolekcja pełna miłości na Walentynki! <3

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Mały krok dla ludzkości, duży dla Mixit :)

Spółka, a także sama marka Mixit mają już kilkuletnią tradycję. Związane są z tym różne kolejne etapy rozwoju. W ostatnim czasie do najważniejszych należy unowocześnienie strony internetowej Mixit i wkroczenie na rynek polski. Tak się złożyło, że te dwa historycznie bardzo ważne zdarzenia nawiązują do siebie. Postanowiliśmy więc dokończyć najpierw budowę witryny i przetestować ją, a do Polski wkroczyć już z nową stroną internetową, która jest dosłownie najeżona oryginalnymi, zabawnymi i ciekawymi funkcjami.

Kochaliśmy starą stronę, ale rozwoju nie da się zatrzymać, Internet idzie do przodu milowymi krokami - niełatwo jest nadążyć za wszystkimi nowymi trendami, śledząc je zza worków ze zbożem.. Pewnego razu nasz programista Kuba mówi do nas: „Patrzcie! Tak wygląda strona internetowa 2.0!“. Nawet nie pamiętamy, co ta witryna oferowała i czym zajmowali się panowie ze Stanów.. wiedzieliśmy jednak, że ucieka nam pociąg i jeżeli nie zdążymy przynajmniej do ostatniego wagonu, to dojdziemy maksymalnie do internetowego średniowiecza. Decyzja była prosta – tu i teraz musimy rozpocząć pracę nad nową stroną, od podstaw, porządnie i od początku. Będzie lepsza od tymczasowej i musi być gotowa jak najwcześniej!


Minęło półtora roku, Kubie - świeżemu absolwentowi i programiście przybyły trzy lata, a grafik Łukasz, którego nigdy nie widzieliśmy, ale którego kochamy, przedstawił nam 50 różnych rodzajów grafiki. Przeszliśmy przez las dzikich kreacji, ostatecznie jednak wróciliśmy do prostego przekazu.. Prawie połowa użytkowników Mixit odwiedza nas po raz pierwszy, a 3 miski mówią jasno: "Skomponuj własną mieszankę musli!"


Tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2013 mieliśmy gotowy, działający Mixit II. Niepewnie rozważaliśmy, czy przetestować strony najpierw dla czeskiego Mixit, który pracował w tym czasie na 210% - jak to bywa podczas sezonu, czy też zaczekać do stycznia. Z drugiej strony z niecierpliwością oczekiwaliśmy na dzień, w którym strony będą w pełni sprawne. Zdecydowaliśmy więc podłączyć jeszcze przed świętami słowacki Mixit, którego wersja językowa była w pełni przygotowana i w ten sposób przetestować witrynę. W nowym roku uruchomiliśmy również czeski Mixit i powoli (z lekką schizofrenią) zamknęliśmy stare strony. Naszemu programiście – Kubie przybył kolejny rok :). Z pomocą przyjaciół - testerów, klientów, a także własnymi siłami usunęliśmy w końcu wszystkie drobiazgi i błędy. Aż wreszcie pojawiły się radosne okrzyki i brawa. 

Kolejne radosne okrzyki i brawa można było usłyszeć ponownie, kiedy z sukcesem udało nam się uruchomić również Mixit Polska! :) Z miłą chęcią będziemy się dzielić kawałkiem zdrowia również z Tobą.

W pocie czoła, ale jednak udało się nam wytrzymać - czasami trudne chwile, a teraz cieszymy się sporym przyrostem użytkowników. Czas więc podsumować wszystkie nowości i widgety:

  • Kategoria O nas jest interakcyjna.Któż zechciałby czytać 10 stronicowe wypracowania na temat spółki? Przeżyj więc historię Mixit z nami w zabawny sposób!
  • Inspiracja zawsze się przyda. Mieszanki zamówione przez innych klientów można sobie przeglądać, oceniać je, a także kupić.
  • Saszetki do kieszeni i batoniki Mixitki możesz wybierać dowolnie. Każde pudełko zmieści aż 10 różnych rodzajów.


  • Masz pytanie? Przeczytaj odpowiedzi na najczęstsze z nich.
  • Być na bieżąco to przyjemna sprawa. Facebook nie daje nam możliwości rozpisywania się, chętnie jednak pokażemy Ci Mixit zza kulis właśnie tutaj - na blogu.
  • Płatność nie była nigdy tak prosta! Za pomocą przelewu ekspresowego bądź bramki płatniczej PayU przyśpieszysz cały proces dostarczenia Twoich smakołyków.
  • Prezenty zasługują na własny przycisk na stronie głównej. Wybieraj więc do woli.
  • Również komponowanie bakalii rozdzieliliśmy do samodzielnych kategorii na owoce liofilizowane (które zostaną teraz dłużej chrupiące), na orzeszki i na owoce suszone tradycyjnie.

..ponadto mamy mnóstwo drobiazgów, które docenisz już podczas zakupów. Składniki „wlatują do tuby“, podstawę musli bądź kaszy zmienisz naciskając na którąkolwiek podstawę, każdą ulubioną, czy wcześniej zamówioną mieszankę lub innego użytkownika łatwo edytujesz wg własnego gustu i pomysłu. Nie trzeba nawet nazywać swojej mieszanki, zrobimy to za Ciebie, tak samo zapiszemy dowolny adres, którego często używasz do zamówienia wysyłki.

Nowa witryna to nie tylko ładny wygląd i ciekawe funkcje, ale też kwestie techniczne. Jeżeli więc coś nie działa, daj nam szansę poprawić błąd i poinformuj nas o tym, pisząc na adres poczty e-mail: biuro@mixit.pl

Z góry dziękujemy i mamy nadzieję, że nowa strona internetowa www.mixit.pl spodoba Ci się i przede wszystkim umili Ci zakupy.
  

Wróć do wszystkich artykułów

0 Komentarzy do artykułu Mały krok dla ludzkości, duży dla Mixit :)


Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry