Kalendarz adwentowy w przedsprzedaży 20 zł taniej. 26 okienek pełnych niespodzianek!

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

A czas sobie płynie..

Niedawno obchodziliśmy 2. urodziny Mixit.pl, a że w Czechach były one już szóste, hucznie zakończyliśmy je międzynarodową imprezą firmową, gdzie jak zawsze nie zabrakło sportu, dobrego jedzenia i symbolicznego „kieliszeczka” :).
Ale dziś nie chcemy prezentować Wam, co dzieje się za kulisami Mixit, tylko co udało nam się w przeciągu tych dwóch lat zbudować.

Początki były trudne, same przygotowania zajęły nam rok, aż wreszcie w czerwcu 2014 roku mogliśmy z czystym sumieniem wskoczyć na rynek polski i zaprezentować smakołyki Mixit

Polscy miłośnicy musli cenią je przede wszystkim jako zdrowe danie wspomagające zdrowie i dobrą sylwetkę – tak przynajmniej wywnioskować można z popularności mieszanek musli. Polacy najchętniej sięgają bowiem po dietetyczne mieszanki „Do kąpielówek” oraz „Dr Matchatea”.

W tym momencie możemy pochwalić się uruchomieniem dwóch nowych punktów odbioru osobistego. Początkowo była to tylko Warszawa, dziś zamówione w sklepie internetowym musli, kasze i przekąski można odbierać osobiście (bez opłaty za przesyłkę) także w Krakowie i Wrocławiu, a już wkrótce w Katowicach, Poznaniu, Trójmieście a następnie w pozostałych miastach.

W ciągu dwóch lat działalności dokonaliśmy wiele zmian. Firma zmieniła m.in. wzory na niemal wszystkich tubach, w których sprzedajemy swoje wyroby, rozszerzyliśmy asortyment owoców liofilizowanych (suszonych mrozem) o czerwoną porzeczkę, ananasa i jagody, pojawiły się też nowe batonikiMixitki „Proteina-kakao” oraz nowe gotowe miksy – „Kasztanówka” i „Mieszanka siłacza”

Sam sklep internetowy przechodzi też obecnie poważny lifting. Zmienia się jego szata graficzna oraz funkcjonalności – pojawiłasię m.in. łatwiejsza nawigacja, bardziej przystosowana do potrzeb nowych użytkowników. Od niedawna jest też już dostępny w technologii Responsive Web Design, dzięki czemu zakupów w nim można łatwiej dokonywać z tabletów i smartfonów

Firma rozwija się także w sferze prywatnej – jej właściciele Marcin Wallner i Tomasz Huber zostali w tym roku ojcami. Tomaszowi urodził się syn – Tomuś, a Marcinowi córeczka – Lola.

Możemy też z dumą przedstawić filmik nakręcony specjalnie z okazji 2.urodzin..


Dla wszystkich ciekawskich szczegółów - jak szedł czas w Mixit odsamego początku możecie zobaczyć tutaj: http://www.mixit.pl/o-nas

Wróć do wszystkich artykułów

0 Komentarzy do artykułu A czas sobie płynie..


Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry