Dostawa za 1 grosz! Tylko do północy 05.12. Zobacz naszą bożonarodzeniową kolekcję.

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Pytasz, kto stoi za tym niezwykłym projektem?

Otóż dwaj młodzi mężczyźni: Tomasz i Marcin, koledzy z Uniwersytetu Ekonomicznego, którzy niedługo po ukończeniu studiów spotkali się i zaczęli zastanawiać nad projektem, który wypełniałby ciekawą lukę rynkową i jednocześnie przynosił klientom korzyści. W dzisiejszych czasach obiecująco brzmiące projekty prowadzone przez ludzi zapalonych do działania, mają duże szanse na osiągnięcie sukcesu w oczach inwestorów, którzy zostają wspólnikami w nowo powstającej spółce. My jednak powiedzieliśmy sobie - nie.. Chcemy iść własną drogą, wybudować biznes sami, od zera i małymi krokami. Dlatego całe dofinansowanie pochodzi z własnych lub rodzimych źródeł i od samego początku - od roku 2010 sami bierzemy udział w prawie wszystkich procesach podwykonawczych, które zapewniają nam zadowolenie Klientów.

Martin & Tomáš

Od początku staramy się nawiązywać z Klientami przyjazne stosunki, proponować coś więcej niż tylko zwykłe zakupy w Internecie. Oprócz pysznych i wysokiej jakości składników, których wybór zajął nam prawie rok, staramy się zapewnić Klientom rozrywkę i dobre wrażenia. Chcemy, żeby użytkownika naszych stron internetowych cieszyło komponowanie własnej mieszanki, żeby z niecierpliwością oczekiwał na swoje zamówienie, żeby ciekawiły go nasze opakowania i przede wszystkim - żeby mu smakowało i z chęcią do nas wracał! Równocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, czego Ci u nas brakuje, co ulepszyć, zmienić itp. Mixit zbudowany jest według Twoich życzeń, dlatego nie wahaj się i przekaż je nam. Śmiało możesz zwrócić nam uwagę na jakiekolwiek powody do niezadowolenia, czy braki. Chcemy mieć szansę na poprawienie sytuacji.

Przeżyj z nami historię Mixit

2009

2004-2009

Jesteśmy studentami hiszpańskiego uniwersytetu ekonomicznego. W międzyczasie Tomasz osiąga sukces w agencji reklamowej, Marcin natomiast zostaje na czeskim uniwersytecie studentem na pełny etat.

Kwiecień 2009

Decyzja zapadła! Wskakujemy do pociągu pełnego zbóż, który, jak się niedługo okaże, rozpędzi się z niesamowitą prędkością.

Wiosna 2009 - Wiosna 2010

Mamy już grafika i programatora! W weekendy malujemy centralę i szukamy dostawców. Siedzimy na szkolnym korytarzu, piszemy teksty i kosztujemy pierwszych próbek ziaren i bakalii.

23.5.2010

Rozpoczynamy! Jesteśmy podekscytowani i wysyłamy link do swoich przyjaciół na facebooku. Ilość zamówień rośnie i nie wszystkie są od znajomych - euforia! :)

2010

Kwiecień 2010

Nazwie nadal czegoś brakuje... rześkości, unikalności, brzmienia, które sprawdzi się w innych krajach? Wystarczył mały brainstorm z dobrymi znajomymi i Mixit jest na świecie!

lato 2010

Szukamy własnej drogi do zyskania popularności. Chodzimy wszędzie gdzie się da (nawet na targi rolnicze), aż bolą nogi!

Wrzesień 2010

Pojawia się nasz pierwszy pracownik etatowy Emil, numer jeden do dziś. Drugiego dnia wysypał jagody i wyglądało na to, że jego kariera w Mixit się zakończy. Otrzmał jednak jeszcze jedną szansę. Mixit Cię kocha Emilu! :)

Październik 2010

Duże oczekiwania i brama do wielkiego świata - czyli ruszamy z reklamą w radio! Czekamy na tysiące zamówień a w międzyczasie nadsłuchujemy naszej reklamy z wypiekami na twarzy :)

Październik 2010

Witamy na facebooku naszego tysięcznego fana! Radość jest wielka i nawet się nie spodziewamy, że kiedyś będziemy mieć ich ponad 100x więcej. 

Listopad 2010

Przenosimy centralę do 100 m pomieszczenia! Do tej pory byliśmy w małym mieszkaniu w  centrum Pragi, na które otrzymaliśmy pozwolenie Sanpidu. Jednak pan portier nie polubił palet leżących na schodach :) Nadszedł więc czas na zmianę!

Grudzień 2010

Nasz zespół nadal rośnie, ale pierwsze wspólne Święta i ilość zamówień przerosły nasze oczekiwania. Pracujemy ile sił w rękach!

2011

Wiosna 2011

Odkrywamy czar Public Relations (PR) w prasie i "idziemy na całość" także w telewizji! 

Maj 2011

Obchodzimy pierwsze urodziny i już nie wyrabiamy się z mieszaniem :)

Lipiec 2011

Piszą do nas z Brna, że zapraszają nas do TV programu Dragons´ Den. Pełni niepewności i zestresowani ruszamy na powitanie inwestorom.

Listopad 2011

Zostajemy nominowani do czeskiej nagrody Kryształowa lupa i zdobywamy 3 msc. w kategorii Inspiracja roku. Zabawny fakt? Zaproszenia na rozdanie nagród wpadły do spamu i wszystkiemu przyglądaliśmy się na Twitterze :)

Święta Bożego Narodzenia 2011

To już nasze drugie Święta Bożego Narodzenia i jeszcze więcej pracy.

2012

Wiosna 2012

Znów nam ciasno! Potrzebujemy więcej przestrzeni, więcej światła i mniej ruchliwej okolicy. W byłej drukarni stempli jest dla nas dużo miejsca i dostaną się do nas nawet tiry! Ekipę poszerzają Ferda i Rudla - mistrzowie pracy z paletami.

Kwiecień 2012

Chcemy być bliżej naszych klientów, rozpoczynamy więc budowę sieci punktów sprzedaży i odbioru.

Lipiec 2012

Nadchodzi transmisja Dragons´ Den. Obciążenie stron jest tak wielkie, że w końcu przestają działać ;) Mimo to jesteśmy zadowoleni i świętujemy całą noc. A rano od razu pędzimy na nagranie do porannego programu w telewizji.

Sierpień 2012

Zalewa nas fala zamówień po transmisji Dragons´ Den, cieszy nas pozytywny odzew widzów. No i tradycyjnie: nie nadążamy z pracą :)

Październik 2012

Ruszamy z produkcją Saszetek do kieszeni i chrupiących owoców. Jesteśmy na fali!

Listopad 2012

Gruba Berta to nowy członek naszej ekipy. Dzielnie pomaga z pracą na wysokości i uniesie więcej niż magazynier.

Grudzień 2012

Trzecie Święta Bożego Narodzenia  to jeszcze większy szok od poprzednich. Próbujemy więc pracy na dwie zmiany, ale chociaż pilnie pracujemy dniem i nocą, znowu nie nadążamy.

2013

Wiosna 2013

Urzeczywistniamy nasze marzenia - Mixitki i czekolady są dostępne w sprzedaży! Jak widać ciągle nie brakuje nam pomysłów. A nasz zespół? Jest nas już ponad trzydzieścioro!

Maj 2013

Czas na pierwszy odpoczynek za granicą a potem... kupno pierwszego, firmowego auta! Do tej pory wszystko nam przywożono, teraz już możemy "się wozić" sami!

Czerwiec 2013

Zaatakowała nas niepozorna Wełtawa i zalała cały magazyn, Musimy się szybko ewakuować i w ciągu 48h mieszkamy już o piętro wyżej, w jeszcze większym pomieszczeniu. Sytuacja uratowana!

Lipiec 2013

Oto nadszedł wieki krok dla Mixit! Przygotowaliśmy nowe strony internetowe i planujemy podbój Polski i Słowacji!

Grudzień 2013

Półtora roku pracy, mnóstwo pomysłów i przeróbek, aż wreszcie pojawiły się zupełnie nowe strony internetowe! Chwalimy nasze zaplecze techniczne - programistę Kubę i grafika Łukasza :)

2014

Styczeń 2014

Przez ostatnich kilka miesięcy spotykaliśmy się przed piecem z doświadczonymi cukiernikami, żeby mogły powstać nowe ciasteczka Mixit. Pierwsze egzemplarze już upiekliśmy! Mniam!

Luty 2014

Jak przekazać ideę Mixit w 30 sekund? Najpiękniejszym wideem reklamowym na świecie! (a przynajmniej w naszej historii :)

Czerwiec 2014

To była długa walka, ale wróciliśmy z tarczą! Zwyciężyliśmy nad biurokracją i problemami technicznymi i Mixit Polska w końcu rusza 17 czerwca 2014 :)

Listopad 2014

Tuż przed Świętami dotarła do nas długo oczekiwana i wymarzona maszyna, kóra pomaga w mixowaniu. Śmiało więc do pracy!

2015

Kwiecień 2015

Mixit wychodzi za granicę Europy - oprócz Polski, Czech i Słowacji smakołykami cieszą się teraz również... Kanadyjczycy :)

Wrzesień 2015

Otwieramy następne punkty odbioru osobistego. Oprócz Warszawy, możecie teraz skorzystać z odbioru GRATIS w Krakowie i Wrocławiu :)

Grudzień 2015

Mixit znowu świętuje. Na Facebooku jest nas już 5000! Dziękujemy wszystkim fanom.

2016

Luty 2016

Tuby, tubki, tubeczki... Chcemy być na topie, zmieniamy więc szatę graficzną naszych opakowań. W tym roku króluje wzór aztecki.

Marzec 2016

Miło nam poinformować, że zostaliśmy uhonorowani tytułem EY Początkujący Przedsiębiorca 2015 roku. Dziękujemy Wam za zaufanie, którym obdarzecie nas już szósty rok! Bez Was nigdy nie zdobylibyśmy tej nagrody.

Marzec 2016

Kochamy lasy i zwierzęta, dlatego zdecydowaliśmy się powiedzieć głośne NIE olejowi palmowemu. Od dziś nie znajdziecie go w żadnym z naszych produktów!

Kwiecień 2016

Nareszcie! Od niedawna jest strona Mixit dostępna w technologii Responsive Web Design, dzięki czemu można łatwiej dokonywać zakupów z tabletów i smartfonów.

Maj 2016

Z okazji drugich urodzin nakręciliśmy dla Was filmik o Mixit :) Życzymy miłej zabawy!

Lipiec 2016

Na świecie pojawiają się nasze Mixit torby! Od dziś robienie zakupów będzie jeszcze przyjemniejsze!

Święta Bożego Narodzenia 2016

W tym roku z okazji Świąt przygotowaliśmy dla Was film z życzeniami!

2017

Marzec 2017

Do Pragi przyjeżdżają znani, polscy Youtuberzy! Mixują własne mieszanki a następnie ogranizujemy wielki konkurs z ich udziałem! Dziekujemy Weronice Juszczak i Maxowi Krasoniowi :)

Kwiecień 2017

Facebook, Instagram, reklamy i współprace - od dziś mamy w zespole osobę, która zajmie się marketingiem naszej firmy! Do Mixit.pl dołącza Ania. 

Październik 2017

Do polskiego zespołu dołącza (prawie) zawsze uśmiechnięta Gosia, która troszczy się o to, by każdy klient był zadowolony z zakupu na naszej stronie :)

Grudzień 2017

Święta już nigdy nie będą takie same! Do sprzedaży wprowadzamy kalendarz adwentowy, który odnosi niesłychany sukces!

2018

Styczeń 2018

Do polskiego zespołu dołącza Tomek, który troszczy się o część strategiczną i sprzedażową naszego biznesu.

Kwiecień 2018

Zapraszamy Was na DRINK

Nowość od Mixit w płynnej formie, nie oszczędziliśmy owoców i proteinu. Sycąco pyszne i naturalnie słodkie :)

Lipiec 2018

Do zespołu obsługi klienta dołącza Asia, która również brawurowo zajmuje się  komunikacją na sieciach społecznościowych.

Październik 2018

Świętujemy nową kategorię produktu - kremy orzechowe do smarowania! Mixitelle są idealne jako pożywny dodatek do śniadania, do jogurtu, deseru ... :)

Październik 2018

Do naszego zespołu dołączył Roman, nasz pierwszy regionalny kierownik sprzedaży, dzięki któremu w naszych produktach rozsmakuje się pół Polski :)

Listopad 2018

Zespół sprzedaży posila doświadczony wyjadacz (musli) Olgierd.

Listopad 2018

Wiemy, że uwielbiacie chrupać, dla tych, którzy lubią też słone przekąski, mamy coś dobrego ;) - Orzeszki z pieca z miodem i chili

Listopad 2018

Im więcej kupicie, tym więcej zaoszczędzicie!
Przygotowaliśmy dla Was nowy program lojalnościowy.
Każdy, bez wyjątku może z niego skorzystać :)

Grudzień 2018

W tym roku mamy aż dwa kalendarze adwentowe do wyboru! 

2019

Styczeń 2019

Wraz z nowym rokiem, witamy w naszym zespole Kamilę.
Teraz możemy jeszcze szybciej odpowiadać na Wasze wszystkie pytania oraz pomagać Wam z zamówieniami.

Styczeń 2019

Zaczynamy chrupiącą rewolucję! :) Nasze najlepsze owoce liofilizowane i orzeszki pokryliśmy delikatną czekoladą ... przyjemność, która rozpływa się w ustach :)

Luty 2019

Mamy już ponad 20 tysięcy polubień na Facebooku!
DZIĘKUJEMY KAŻDEMU Z WAS!

Marzec 2019

Udało się! Otrzymaliśmy certyfikat HACCP! Certyfikacja HACCP to międzynarodowy standard definiujący wymagania zarządzania jakością produktów. Jakość naszych surowców i produktów jest dla nas ważna, teraz mamy to czarno na białym!

Marzec 2019

Poszerzyliśmy ofertę kremów do smarowania Mixitella o limitowaną obłędną w smaku edycję! Czy mieliście okazję ich spróbować?


Kwiecień 2019

ZWĘDZONE ORZESZKI! Mamy słoną nowość dla fanów wytrawnego chrupania. Wyselekcjonowaliśmy dla Was orzechy nerkowca, włoskie, migdały i zapiekliśmy w domowej wędzarni. Efekt Cię pozytywnie zaskoczy!

Maj 2019

W maju dołączyła do nas Gosia. Ogarnia sieci społecznościowe, informuje was o nowościach i promocjach.

Sierpień 2019

Odwiedziła nas PatiTV! Zajrzała w każde miejsce w fabryce, zobacz wideo.

Październik 2019

Dzięki waszym opiniom znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce!

Grudzień 2019

Historia rodzinki z naszej tuby ma swoją kontynuację! Zobacz :)

2020

Luty 2020

Pełna miłości kolekcja z tubą od Tomski&Polanski oraz nową limitowaną edycją Mixitelli z różową czekoladą Ruby.

Marzec 2020

Nasze ostatnie targi przed przyjściem koronawirusa do Polski :(

Marzec 2020

Wysiedzieliśmy dla was kilka nowych jajeczek i jeszcze na długo przed Wielkanocą stały się hitem!

Maj 2020

Najmłodsza zwyciężczyni Masterchefa na świecie namixowała Mniam mam.. dla mam :)

Maj 2020

Wypiekliśmy zupełnie nowe orzeszki w trzech odsłonach - swój ulubiony znajdą fani ostrych, pieprznych smaków, intensywnych ziół i łagodnej słodyczy sezamu.

Lipiec 2020

Całkiem nowe kremy orzechowe, tym razem zawierają 60% orzechów i 40% fistaszków. Bez dodatku cukru, bez laktozy, odpowiednie dla wegan.

Październik 2020

Dziękujemy za zaufanie. W rankingu Opineo znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce. Wiemy jednak, że ciągle mamy nad czym pracować, aby wspiąć się na szczyt :)

Listopad 2020

Największa oferta świąteczna w historii Mixit ;) 

2021

Marzec 2021

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości!

Kwiecień 2021

To nie był Prima Aprilis, w Mixit naprawdę chrupie najżółtszy pod słońcem ser. My też najpierw oniemieliśmy, ale szybko pozbieraliśmy szczęki z ziemi aby zabrać się za chrupanie.

Maj 2021

Mixit świętuje 11 lat! Przygotowaliśmy dla was wiele prezentów i akcji :) #mixitfamily

Czerwiec 2021

Mixit to nie tylko słodkie śniadania! Wciąż pracujemy nad nowymi słonymi przekąskami. Poznaj nowe orzeszki z pieca.

Wrzesień 2021

Przedpremiera Kalendarza adwentowego już we wrześniu! 

Październik 2021

Tak pyszny, że aż strach! Limitowany mix, który powstał z okazji Halloween. Po raz pierwszy do mieszanki trafiły precelki w czekoladzie.

Listopad 2021

Jeszcze większy niż dotychczas! 24+2 okienka, w środku 27 smakołyków. Z elementów kalendarza można dodatkowo złożyć stajenkę!

Tak o nas napisali

Media o nas

Pytania (FAQ)

Podstawowe informacje

 • Mixit Polska Sp. z o.o.
 • Siedziba: ul. Luboszycka 34
 • Opole, 45-215
 • REGON: 161546866
 • KRS: 0000471624
 • NIP: PL7543082690

 • Kontakt: biuro@mixit.pl
 • (+48) 22 300 17 88
 • (pn. - pt. 8-16)

 • Numer konta bankowego:
 • 07124051781111001053102705
 • Bank Pekao SA
0 Koszyk Do góry