Kolekcja pełna miłości na Walentynki! <3

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Zniżki Mixit

Już od początku naszego miksowania prosiliście o program lojalnościowy lub inny cash back program, dlatego znaleźliśmy sposób, aby zaoferować wszystkim naszym klientom zwrot aż do 7% wartości dokonanego zakupu.

Nasz nowy program lojalnościowy, będzie również wynagradzał klientów dokonujących mniejszych zakupów i zastąpi istniejące "zniżki firmowe".

Łączy on zalety masowych rabatów i naszych wcześniejszych urodzinowych zniżek. Każdy miłośnik Mixit skorzysta z jego zalet. A jak to działa? Jasno i przejrzyście ;)

W przypadku każdego zamówienia o wartości do 250 zł automatycznie otrzymasz 2% wartości towaru przy następnym zakupie. Przy zamówieniu ponad 250 zł dostaniesz 3%, nad 500 zł 5% a u zamówienia za ponad 750 zł nawet 7% wartości tego zamówienia w formie kredytu na następny zakup.

Kredyty są ważne 3 miesiące od zakupu, więc macie dużo czasu żeby zapełnić skarbonkę :)

Kredyty zostaną zaksięgowane na Waszym koncie w momencie otrzymania płatności za zamówienie na nasze konto. W przypadku płatności za pobraniem może to potrwać kilka dni, dlatego prosimy o cierpliwość. Powiadomimy Was e-mailem o doładowaniu konta.

Liczbę kredytów i ich ważność znajdziecie po zalogowaniu się do Waszego konta.

VWięcej informacji w Warunkach programu lojalnościowego

0 Koszyk Do góry