Dostawa za 1 grosz! Tylko do północy 05.12. Zobacz naszą bożonarodzeniową kolekcję.

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Mieszanka pysznych pieczonych orzechów na Dzień Ojca

Źródło: kochanamama.pl


Zwykłe orzechy mogą nabrać prawdziwie wyjątkowego charakteru, gdy doda się do nich specjalnie skomponowaną mieszankę dodatków.

Taka przekąska może być świetnym towarzyszem wspólnego biesiadowania, oglądania rozgrywek sportowych lub w zestawie stanowić prezent na wyjątkowe okazje. Co warto wybrać? Sprawdź!

Orzeszki jako prezent lub przekąska na Euro

W Europie trwa piłkarskie święto, czyli EURO 2020. Z zapartym tchem śledzimy rozgrywki ulubionych drużyn narodowych i oczekujemy na starcia, które dostarczą kolejnych emocji i wrażeń. Przeżywanie wydarzeń sportowych często odbywa się w towarzystwie najbliższych, wraz z ulubionymi napojami i przekąskami, które uprzyjemniają wspólne oglądanie meczów i są smaczne (a najlepiej jeszcze zdrowe!). Oprócz zwykłych przekąsek można zaskoczyć siebie i swoich gości smakami, które są niepowtarzalne, bo stworzone dla fanów różnorodności doznań - np. zwykłe orzechy mogą smakować kilka razy lepiej, gdy dodamy do nich naturalną kompozycję dodatków. Ze względu na fakt, że smaki te mogą być naprawdę ciekawe i wyjątkowe, mieszanka pysznych orzechów może być również pozytywnie zaskakującym prezentem, np. z okazji nadchodzącego Dnia Ojca.

Orzechy z habanero i limetką lub z czosnkiem niedźwiedzim

By poznać nowe smaki i odświeżyć aromat zwykłych orzechów warto spróbować tych pieczonych od Mixit, dostępnych w wielu pysznych wariantach – teraz również w wersji na ostro i czosnkowej. Chilli & Lime Nuts to pieczone orzechy o smaku habanero z limetką, które są idealne dla fanów ostrości (szczególnie tej pochodzącej z legendarnego chilli habanero). To połączenie „palącej” mocy ostrej papryczki z kwaskowością limonki, które jest idealne dla fanów „mocnych wrażeń”.

Gdy marzy Ci się spróbowanie lub podarowanie komuś czegoś o charakterze czosnkowej przekąski, możesz spróbować Wild Garlic Nuts, czyli połączenia mieszanki orzechów (nerkowca, pekan), naturalnych dodatków (błonnik z korzenia cykorii, sól himalajska) i dwóch rodzajów czosnków – zwykłego i niedźwiedziego.
 
Wszystkie produkty pochodzące od Mixit są tworzone ręcznie na bazie naturalnych składników i dodatków.

Zasmakuj w zdrowym chrupaniu

Przekąska może być prawdziwym zaskoczeniem dla Ciebie, Twoich gości lub najbliższych, którzy dostaną ją w prezencie. Nawet zwykłe orzechy mogą nabrać specjalnego charakteru, za sprawą odpowiedniego przygotowania i zadbania o dodanie smakowitych dodatków, które nadadzą im wyjątkowego wyrazu. Sprawdź mieszanki orzechów od Mixit a gwarantujemy Ci, że będziesz naprawdę pozytywnie zaskoczony!


0 Koszyk Do góry