Dostawa za 1 grosz! Tylko do północy 05.12. Zobacz naszą bożonarodzeniową kolekcję.

Mixowanie nie idzie za dobrze? Coś nie działa? Spróbuj użyć innej przeglądarki, np. Edge, a my zajmiemy się naprawą. Przepraszamy!

Czym "zagryzamy" stres? Ankieta z konkursem

Stres to nasz nieodłączny towarzysz. Dopóki nie obciąża naszego organizmu wszystko jest w porządku – w końcu stres jest niezbędny w funkcjonowaniu człowieka. Ale kiedy mamy wokół siebie zbyt dużo czynników stresogennych, w celu ochrony samych siebie zaczynamy uruchamiać różne mechanizmy obronne. Kto z Was obgryza np. paznokcie? A kto medytuje? Kto w takiej sytuacji idzie pobiegać? A może ktoś z Was stres zagryza Mixitką?

Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie macie metody walki z nadmiernym stresem, dlatego też sporządziliśmy krótką ankietę na ten temat. Na samym końcu przygotowaliśmy dla Was otwarte pytanie konkursowe. Wiecie, że lubimy rozdawać nagrody, więc i tymrazem na zwycięzcę konkursu jak zwykle czeka bon o wartości 50 zł uprawniający do zakupów w sklepie Mixit.pl.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety!

Wróć do wszystkich artykułów

4 Komentarze do artykułu Czym "zagryzamy" stres? Ankieta z konkursem

Monika

Monika

lody, które zawsze czekają w pogotowiu w zamrażarce :)

Odpowiedź
Henryka

Henryka

bakalie ja chwalę, bo po nich czuję błogostan a ze stresem się żegnam

Odpowiedź
Agata

Agata

Najczęściej stres zagryzam pestkami słonecznika ,dyni lub różnymi dostępnymi nasionami. Również uwielbiam różnego rodzaju orzechy. Po takiej dawce pyszności stres szybko mija.

Odpowiedź
Janina

Janina

Oj zagryzamy wspólnie z Truśką, zagryzamy........ Nasionka słonecznika chrupią w ząbkach, a my siedzimy obok siebie i jest nam tak dobrze, że nic innego się nie liczy

Odpowiedź

Komentarz

Następne artykuły

0 Koszyk Do góry